Tasuta tarne alates 80€ ostust!

TELLIMISINFO

TOODETE LAOSEIS

Kui toode on laos “kohe olemas”, on vastavasisuline märge kuvatud ka tootelehel. Tooted, mis on laos olemas, postitame hiljemalt kahe tööpäeva jooksul alates makse laekumisest meie arvelduskontole.

Üldjuhul valmistame tooteid tellimuste alusel ehk valmis tooteid laos olemas ei ole. Tellitavad tooted valmivad hiljemalt 14 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest meie arvelduskontole ning postitame need hiljemalt kahe tööpäeva jooksul.

TOODETE KORVI LISAMINE

Paljude toodete puhul saad ise valida endale sobivad toonid või muud toote lisadetailid. Sellise toote saad korvi lisada alles siis, kui oled teinud kõik nõutavad valikud. Näiteks nelja tooniga tasselitest vaniku korvi lisamiseks pead valima 4 erinevat tasselite tooni ning tasselite kinnituse tooni, pärast mida muutub toote korvi lisamise nupp aktiivseks.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Kauba tellimiseks lisa soovitud tooted ostukorvi ja vajuta lingile “Vormista tellimus”. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.

Kõik toodetega seotud lisadetailid palume märkida kassa lehel olevasse lahtrisse “Märkused tellimuse kohta (valikuline)”. Näiteks kui tellid nimelise dekoratsiooni, saad siia lahtrisse lisada info lapse nime kohta. Samuti saad sellesse lahtrisse märkida soovi, et Sinu tellimuse kingitusena pakiksime.

Kassa lehel saad valida endale sobiva pakiautomaadi, kust soovid tellimuse kätte saada. Paki saabumise teavitus saadetakse tellimuses sisestatud telefoninumbrile. Palun võta meiega ühendust, kui Sulle sobivat kohaletoimetamise viisi meie valikus ei leidu ning proovime leida Sulle sobiva lahenduse.

Ostu sooritamiseks tutvu ning nõustu meie veebipoe müügitingimustega ning vajuta lingile “Esita tellimus”.

TELLIMUSE EEST TASUMINE

Pärast ostu sooritamist leiad meie arvelduskonto numbri ning tellimuse detailid tellimuse kinnituse lehelt ning saadame need Sulle ka e-mailile. Palume selle info alusel tasuda arve pangaülekandega kolme tööpäeva jooksul. Palun lisa makse selgitusse kindlasti ka tellimuse number. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest meie arvelduskontole. Saadame Sulle e-maili teel ka kinnituse makse laekumise kohta hiljemalt ühe tööpäeva jooksul.

Kui mingil põhjusel pole meil võimalik Sinu tellimust täita, anname sellest esimesel võimalusel teada ning tagastame tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui seitsme päeva jooksul teate saatmisest.

KOHALETOIMETAMINE

Pakume kohaletoimetamiseks järgnevaid variante:

  1. Omniva pakiautomaat: vali nimekirjast sobiv asula, peale mida kuvatakse järgmises nimekirjas vastavad pakiautomaadid, mille seast saad teha endale sobiva valiku.
  2. SmartPOST pakiautomaat: vali nimekirjast sobiv asula, peale mida kuvatakse järgmises nimekirjas vastavad pakiautomaadid, mille seast saad teha endale sobiva valiku.
  3. Tartus on võimalik oma tellimus ilma transpordikuluta kätte saada Lõunakeskuse CollectNet pakirobotist (Ringtee 75 / pakirobot asub Lõunakeskuse Takko Fashion poolse sissepääsu juures).

Tellimustele alates 80€ (peale soodustuste rakendumist) pakume lisaks tasuta transporti Omniva ning SmartPOSTi pakiautomaatidesse.

ERITELLIMUSED

Kui Sa ei leidnud meie tootevalikust endale sobivat lastetoa kaunistust, siis oleme igati avatud eritellimustele. Olgu selleks siis erinev värvilahendus, motiiv või hoopis täiesti uue disainiga toode. Meie soov on, et saaksid täpselt sellise sisustuselemendi nagu soovid.

Et saaksime tellimuse detailides täpsemalt kokku leppida, võta meiega palun ühendust kontaktivormi, Instagrami, Facebooki või e-maili teel info@northeo.ee.

TAGASTAMINE

Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus tooted tagastada 14 päeva jooksul.

Palun võta arvesse, et Võlaõigusseaduse § 53 lg 4 alusel ei kohaldu taganemisõigus eritellimusel valmistatud toodetele. Palun arvesta, et tagastada ei saa nimelisi tooteid. Samuti ei kohaldu taganemisõigus ka juhul, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kauba tagastamiseks palume esitada kauba ostmisest taganemise avaldus e-posti aadressile info@northeo.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Avaldusele palume märkida: arve number, nimi, aadress, telefon, e-mail, pangakonto number tagastuse jaoks, tagastatava toote nimetus ja kogus.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Lisainfo leiad meie müügitingimuste lehelt. Küsimuste korral võta meiega palun ühendust info@northeo.ee.

Laadin…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.