Tasuta tarne alates 80€ ostust!
 

 

 

MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe https://www.northeo.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Northeo OÜ (registrikood 14910622) asukohaga Pähna 9-5, Õssu küla, Kambja vald, 61713 Tartumaa, Eesti.

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO

Käesolevad müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde eurodes. Hinnale lisandub tasu kauba kohaletoimetamise eest.

Kauba kohaletoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kohaletoimetamise viisist. Kohaletoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Toodete tellimisel väljapoole Eestit palume kontakteeruda Veebipoega e-maili aadressil info@northeo.ee, et täpsustada kauba kohaletoimetamise tasu.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi ja vajutada lingile “Vormista tellimus”. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus. Ostu sooritamiseks tuleb lugeda ja nõustuda veebilehe müügitingimustega ning vajutada lingile “Esita tellimus”.

Ostu sooritamisel kuvatakse arve rekvisiidid tellimuse kinnituse lehel ning saadetakse ka kliendi e-mailile, mille alusel arve pangaülekandega tasuda kolme tööpäeva jooksul. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Veebipood saadab kinnituse makse laekumise kohta e-maili teel hiljemalt ühe tööpäeva jooksul.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul teate saatmisest.

Toodete laoseis on märgitud iga toote juures eraldi. Üldjuhul valmistatakse tooteid tellimuse alusel ehk tooteid kohe laos olemas ei ole. Tooted valmivad hiljemalt 14 tööpäeva jooksul alates lepingu jõustumisest, millele lisandub kohaletoimetamise aeg 2-5 tööpäeva. Veebipoe omanikul on õigus olenevalt tellimuste mahust tellimuse valmistamise ja kohaletoimetamise aega pikendada, andes sellest selgelt teada Veebipoes ning sotsiaalmeedia kontodel.

Tellimusi valmistatakse lepingute jõustumise järjekorras.

KOHALETOIMETAMINE

Kaupu saadetakse Eesti piires. Soovides tooteid tellida väljaspool Eestit, palume kontakteeruda Veebipoega e-maili aadressil info@northeo.ee, et täpsustada toodete kohaletoimetamise võimalikkus.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud valitud saatmisviisi juures. Pakke postitame Omniva ning SmartPOSTi pakiautomaatidesse. Tartus on võimalik tellimus ilma postikuluta kätte saada Lõunakeskuse CollectNet pakirobotist. Alates 80€ tellimustele (peale soodustuste rakendumist) pakume tasuta transporti Omniva ning SmartPOSTi pakiautomaatidesse. Paki saabumise teavitus saadetakse tellimuses sisestatud telefoninumbrile ja/või e-maili aadressile.

Tooted, mis on laos olemas, postitame hiljemalt kahe tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest ning need jõuavad üldjuhul ostja Eesti piires määratud sihtpunkti 2-5 tööpäeva jooksul. Tellimuse alusel valmistatavate tootete kohaletoimetamise ajale lisandub too(de)te valmimise aeg 14 tööpäeva.

TAGANEMISÕIGUS

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Võlaõigusseaduse § 53 lg 4 alusel ei kohaldu taganemisõigus eritellimusel valmistatud toodetele (näiteks nimelised tooted). Samuti ei kohaldu taganemisõigus ka juhul, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile info@northeo.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Avaldusele palume märkida: arve number, nimi, aadress, telefon, e-mail, pangakonto number tagastuse jaoks, tagastatava toote nimetus ja kogus.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood teeb tagasimakse tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@northeo.ee.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@northeo.ee. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.

 

 

 

Laadin…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.